Slovenská poľovnícka komora sa aj tohto roku zúčastní hodnotenia trofejí Medzinárodnou komisiou pre poľovníctvo a ochranu zveri CIC pri príležitosti konania výstavy FeHoVa 2018 a preto prosí svojich členov, ktorí majú záujem o ohodnotenie zlatej trofeje, aby sa ozvali so svojou žiadosťou na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Hodnotenie prebehne dňa 14.2.2018 v sídle CIC, Budakeszi, Maďarsko.
Registrácia trofeje: 20,- €

Požiadavky pre hodnotenie (CIC):
- trofej musí pochádzať z voľného poľovného revíru (nie zo zvernice),
- trofej musí byť na celej lebke (nie zrezaná, okrem trofeje diviaka),
- trofej musí byť preparovaná/opracovaná najmenej 30 dní pred hodnotením,
- cena za medzinárodnú zlatú medailu CIC, certifikát, hodnotiacu tabuľku: 150 €.

Požiadavky (SPK):
- zaslať oznámenie o záujme o ohodnotenie trofeje e-mailom (uvedeného vyššie),
- po obdržaní mailu Vám bude zaslaný formulár pre vyplnenie údajov pre konkrétny druh trofeje, ktorý spätne vyplníte a odošlete na ten istý e-mail,
- doručenie trofeje do K SPK, Štefánikova 10, 811 05 Bratislava najneskôr do 9.2.2018,
- po hodnotení Vám budeme refakturovať náklady vo výške 170 € (150,-€ medaila, 20,-€ hodnotenie).

Slovenská poľovnícka komora si nenárokuje žiadne náklady spojené s prevozom, poistením a hodnotením trofejí. Všetky náklady si účtuje výhradne organizátor (CIC).

Stiahnúť tento súbor (Announcement 2018_v2.pdf)Announcement 2018_v2.pdf[Oznámenie o hodnotení trofejí CIC, FeHoVa 2018]252 kB