Obvodná poľovnícka komora Topoľčany – hodnotiteľska komisia; Poľovnícke združenie Starý háj Norovce

usporiada v roku 2013, v termíne 23. – 24. február, chovateľskú prehliadku trofejí. Súčasťou tejto CHPT budú i nové expozície. Chceme preto vyzvať všetkých poľovníkov, ale i milovníkov prírody z radov nepoľovníkov, aby podporili svojimi dielami, jeleními zhodmi a raritnými trofejami našu snahu o prezentáciu maximálneho možného počtu vystavovaných
exponátov v jednotlivých expozíciách:

Z NAŠICH REVÍROV“ –výstava amatérskych fotografií
Súťažná výstava amatérskych fotografií s tematickým zameraním na faunu a prírodu regiónu a na prácu, starostlivosť, lov a kynológiu v našich revíroch. Obraciame sa preto na všetkých, ktorí majú akúkoľvek zaujímavú fotografiu napĺňajúcu tematické poslanie výstavy, aby ňou obohatili našu expozíciu. Propozície k výstave a informácie dostanete na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

VÝSTAVA JELENÍCH ZHODOV
Výstava bude slúžiť ako doklad o unikátnych jedincoch, o vývoji parožia a zároveň ako prehľad o jeleňoch v revíroch našej OkO SPZ. Chceme požiadať všetkých poľovníkov i nepoľovníkov - vlastníkov zhodov jelenej zveri, ktoré pochádzajú z územia okresu Topoľčany, aby zapožičali svoje nálezy na výstavu a umožnili tak širokej odbornej i laickej verejnosti obdivovať trofejovú hodnotu jelenej populácie z nášho regiónu.

VÝSTAVA ABNORMALÍT
Cieľom výstavy abnormalít je koncentrovať na jednom mieste unikátny počet takýchto zaujímavých trofejí a prezentovať poľovníckej ale i nepoľovníckej verejnosti širšiu expozíciu takýchto trofejí. Preto chceme požiadať taktiež všetkých držiteľov raritných trofejí z radov poľovníkov i nepoľovníkov, aby prispeli svojimi exponátmi a pomohli zabezpečiť takúto
jedinečnú expozíciu.

• Preberanie vystavovaných zhodov a vystavovaných raritných trofejí bude v sobotu 9.2.2013 od 8.00 do 16.00 v KD v Rajčanoch.
Podrobné informácie o jednotlivých expozíciách získate na: