V termíne 24.11.2016 - 26.11.2016 sa pod záštitou ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR uskutoční 13. ročník medzinárodných kontraktačno-predajných výstav "Poľovník - Lesník" a "Nože a chladné zbrane". Výstavy sa uskutočnia vo výstavníckych priestoroch hotela Centrum - Domu Techniky v Košiciach za účasti vystavovateľov zo Slovenska, Maďarska a Českej republiky.

Táto regionálna výstava je jedinou svojho druhu na Východnom Slovensku a každoročne sa teší peknej návštevnosti. Okrem kvalitného poľovníckeho a lesníckeho sortimentu bude pre návštevníkov pripravený sprievodný program s množstvom atrakcií:

- ukážky sokoliarstva a trubačstva

- súťaž o TOP Nôž 2016

- laserová strelnica

- výstava ručne vyrábaných nožov od remeselníkov

- výstava preparovaných zvierat a trofejí

- náučná lesná pedagogika pre deti

- streľba lukom

- hrnčiarsky kruh

Odbornú garanciu nad výstavou prevzali Obvodná poľovnícka komora Košice - okolie, Obvodná poľovnícka komora Košice  a Slovenské technické múzeum.

Informácie pre vystavovateľov