nvm plagatVážené poľovníčky, poľovníci a priatelia prírody,

v dňoch 22. - 26. apríla 2023 sa na výstavisku v Brne uskutoční Národná výstava myslivost, ktorej súčasťou budú oslavy 100. výročia založenia Českomoravskej mysliveckej jednoty. Súčasťou výstavy bude aj stánok Slovenskej poľovníckej komory, prehliadka poľovníckych trofejí z Českej republiky a viac ako 30 významných poľovníckych trofejí zo Slovenska, súčasný nový národný rekord jeleňa 253,20 CIC, známy Grežov (249,30) jeleň, Höherov (240,65 CIC), Migasov (239,45 CIC) či Partizánsky jeleň.

V sobotu sa uskutočnia Majstrovstvá Európy vo vábení jeleňov, ktorých sa zúčastnia aj zástupcovia zo Slovenska. Príďte ich povzbudiť (program vábenia v prílohe)!

V zaplnenom pavilóne Z sa ďalej predstaví expozícia poľovníckych zbraní, streliva a optických systémov. Výraznou témou výstavy bude lesná pedagogika s dôrazom na edukáciu detí vo vzťahu k prírode. V neposlednom rade bude výstava venovaná aj kynológom. Národná výstava myslivosti sa v roku 2023 bude konať spoločne s Národnou výstavou hospodárskych zvierat a Veľtrhom pre živočíšnu výrobu ANIMAL TECH.

Vstupenky na výstavu si môžete zakúpiť na tomto linku.

Katalóg vystavovateľov si pozriete tu.

V sobotu sa uskutoční Myslivecký ples, na ktorý si môžete ešte stále zakúpiť vstupenky na tomto linku.

nvm plagat

program vabenie

Stiahnúť tento súbor (program_vabenie.jpg)program_vabenie.jpg[program_ME_vo_vabeni_jelenov2023]277 kB
Stiahnúť tento súbor (nvm_plagat.jpg)nvm_plagat.jpg[Plagát - Národná výstava myslivosti 22-26.4.2023]317 kB