Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

cmmjVážení priaznivci poľovníckeho strelectva,

Českomoravská myslivecká jednota, z.s. a Okresní myslivecký spolek Jičín, z.s. usporiadajú dňa 15.8.2020 Česko-slovenský prebor v poľovníckom 10-boji na strelnici v Jičíne.

Do súťaže sa môžete prihlasovať na webe strelnice, alebo na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Štartovné: 700 Kč/26,23 €
Reprezentačné družstvo SPK bude tvoriť 9 strelcov v poradí z M SPK 2019.

Viac informácii nájdete v propozíciách v prílohe

POZN: Medzinárodná súťaž v 10-boji medzi SPK a ČMMJ sa uskutoční ako náhradná súťaž, nakoľko tento rok mala byť organizovaná súťaž v poľovníckej kombinácii, ktorá sa však z dôvodu pandémie koronavírusu nemohla uskutočniť za prítomnosti našich strelcov. PK bude preto organizovaná v budúcom roku.

Stiahnúť tento súbor (propozicie_10boj_upravene.pdf)propozicie_10boj_upravene.pdf[Medzinárodný 10/boj, ČMMJ 2020]261 kB

2019 05 01 10 12 37DSC00162Obvodná poľovnícka komora v Piešťanoch dňa 1.5.2019 usporiadala na  strelnici v Jaslovských Bohuniciach okresné majstrovstvá v disciplíne trap aj oblúk.

V disciplíne trap zvíťazil Branislav Bohunický, druhé miesto obsadil Ing. Peter Hurtík a tretie miesto Ján Pista.

V disciplíne OS 40 zvíťazil Peter Zemko, druhé miesto obsadil Branislav Bohunický a tretie Milan Bohunický.

Hlavným rozhodcom bol Ing. Jozef Fedora.

Preteky sa uskutočnili za pekného počasia, bohatého občerstvenia, ktoré ešte zvýraznilo výbornú atmosféru medzi súťažiacimi.

Poľovnícke združenie Čierny Bažant Diakovce Vás pozýva na:

Verejné Strelecké Preteky Na asfaltové holuby 24.5.2014 o 9.00 hod. o pohár PZ Čierny Bažant.

Na strelnici, pri poľovníckom dome v Diakovciach. info v prílohe.

Stiahnúť tento súbor (vsp-ah.jpg)vsp-ah.jpg[Plagát - Program]203 kB

Podkategórie