Dovoľujeme si Vám pripomenúť, ako držiteľovi poľovného lístka s končiacou platnosťou dňa 31.12.2020 a s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava, že ak máte záujem o predĺženie Vášho poľovného lístka je potrebné ...
Predlžovanie poľovného lístka, môžete realizovať už od polovice mesiaca október 2020.
(viď príloha tohto oznamu).

V nadväznosti na uvedené si Vás ďalej dovoľujeme požiadať v súvislosti s rozmáhajúcim novým typom koronavírusu COVID-19 o dodržiavanie všetkých preventívno -bezpečnostných opatrení prijatých či už Vládou Slovenskej republiky, Krízovým  štábom Slovenskej republiky ako aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky resp. Regionálnym  úradom verejného  zdravotníctva Bratislava.
V súvislosti s uvedeným je potrebné predovšetkým:
1. riadiť sa oznamom a  aktuálnym postupom zverejneným na dverách kancelárie Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava resp. na internetovej stránke Slovenskej poľovníckej komory a Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava
2.vstupovať do priestorov Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava jednotlivo,
3. mať správne nasadené rúško (zakrytý nos aj ústa),
4. po vstupe použiť pripravenú dezinfekciu,
5. priniesť a použiť svoje vlastné písacie potreby,

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať z dôvodu ochrany nás všetkých, aby ste návštevu kancelárie Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava vykonali aspoň 14 dní po Vašom návrate zo zahraničia resp. po kontakte s niekým kto sa vrátil zo zahraničia, a aj to len v prípade, že nemáte, žiadne známe príznaky predmetného vírusového ochorenia.
V prípade, že sa u Vás objavia príznaky COVID-19, bezodkladne informujte kanceláriu Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava tak, aby po pozitívnom výsledku Vášho testovania vedela realizovať potrebné kroky na zamedzenie jeho ďalšieho šírenia.

Za pochopenie ĎAKUJEME

OPK Bratislava
Stiahnúť tento súbor (Oznámenie o konci PL 2020 (www).docx)Oznámenie o konci PL 2020 (www).docx[Oznámenie]38 kB
Stiahnúť tento súbor (Oznámenie o konci PL 2020  (www).pdf)Oznámenie o konci PL 2020 (www).pdf[Oznámenie scan]1190 kB