• Úvod

• Program

• Vstupenky

• Partneri podujatia

Vážení priaznivci poľovníckej hudby prijmite naše pozvanie v predvianočnom období na podujatie SLOVENSKÉ POĽOVNÍCKE VIANOCE, ktoré sa uskutoční po prvý krát na Slovensku.

Termín, miesto a čas podujatia

16.december 2017 o 17:00 hod.
Historická budova SND v Bratislave

Koncert pre Vás pripravila Slovenská poľovnícka komora v spolupráci s Reprezentačným telesom Slovenskej poľovníckej komory.

Počas koncertu si budete môcť vypočuť tradičnú poľovnícku hudbu, súčasnú poľovnícku tvorbu a známe vianočné skladby v prevedení lesničiarov z Klubu trubačov Slovenskej republiky pri SPZ a Reprezentačného telesa SPK.
Predstaví sa Vám aj náš umelecký hosť – známy slovenský tenor Otokar Klein. Spestrením pripravovaného programu bude aj vystúpenie  detského folklórneho súboru „Čečinka“
z bratislavskej Karlovej Vsi.

Program koncertu bude tiež venovaný stému výročiu narodenia významného slovenského hudobného skladateľa Tibora Andrašovana, ktorý spolu s pánom Pavlom Porubanom zložili v roku 1970 slovenské poľovnícke signály.

Každý návštevník koncertu v SND získa program v tlačenej podobe spolu s drobným prezentom. Veríme, že si nájdete čas na predvianočné stretnutie a zažijete tak neopakovateľnú atmosféru vianočnej Bratislavy v spojení s poľovníckou kultúrou.

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami!

Predaj vstupeniek je zabezpečený online prostredníctvom predajnej siete www.ticketportal.sk, kde si Slovenské poľovnícke Vianoce môžete vyhľadať v aktuálnej ponuke podujatí podľa termínu konania v Bratislave, vstupenku si kúpite a priamo vytlačíte z pohodlia vašich domovov. Rezerváciu lístkov môžete uskutočniť aj prostredníctvom kancelárie SPK a to na e-mailovej adrese: zverex@polovnictvo.sk.

Cenové kategórie lístkov v závislosti od vybranej kategórie sedadiel:

1. kategória: 35€
    2. kategória: 31€
    3. kategória: 29€
    4. kategória: 25€

Info: Parkovanie pre návštevníkov koncertu nieje zabezpečené!

Usporiadiateľ

Generálni partneri

Mediálni partneri

Ďakujeme všetkým partnerom a sponzorom za podporu jedinečného podujatia pre poľovníkov
SLOVENSKÉ POĽOVNÍCKE VIANOCE 2017.

Poistenie poľovne upotrebiteľných psov

Slovenská poľovnícka komora je poistníkom pre poistenie psa uznaného poľovného plemena, s poistnou sumou na jedného psa maximálne vo výške 1000€.

Sadzba poistného pre skupinu duriče a brloháre je vo výške 5% z poistnej sumy psa a pre ostatné skupiny psov 3% z poistnej sumy psa.

Poistné sa vypočíta na základe Prihlášky psa, ktorú poistený majiteľ psa osobne predloží na ktoromkoľvek klientskom pracovisku Allianz, alebo zašle poštou na Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s., Štúrova 7, 042 70 Košice

alebo zašle elektronicky na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Poistné je splatné na bankový účet Allianz-Slovenská poisťovňa vystavenom individuálne pre každú Prihlášku.

Každý majiteľ psa si rieši poistenie psa INDIVIDUÁLNE na základe informácií z jednotlivých OPK; bližšie informácie sú v  Poistenej zmluve č.591 100 026.

Stiahnúť tento súbor (SPK poistenie psov informácia 2017.docx)SPK poistenie psov informácia 2017.docx[Informácie]16 kB
Stiahnúť tento súbor (Dotaznik_SPK_pes_dotaznik a prihlaska_2016.pdf)Dotaznik_SPK_pes_dotaznik a prihlaska_2016.pdf[Dotazník pes a prihláška]89 kB
Stiahnúť tento súbor (SPKpoistnazmluva2017.pdf)SPKpoistnazmluva2017.pdf[Poistná zmluva]4573 kB