Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Dovoľujeme si Vám pripomenúť, ako držiteľovi poľovného lístka s končiacou platnosťou dňa 31.12.2020 a s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava, že ak máte záujem o predĺženie Vášho poľovného lístka je potrebné ...
Predlžovanie poľovného lístka, môžete realizovať už od polovice mesiaca október 2020.
(viď príloha tohto oznamu).
Stiahnúť tento súbor (Oznámenie o konci PL 2020 (www).docx)Oznámenie o konci PL 2020 (www).docx[Oznámenie]38 kB
Stiahnúť tento súbor (Oznámenie o konci PL 2020  (www).pdf)Oznámenie o konci PL 2020 (www).pdf[Oznámenie scan]1190 kB

Pozvánka na Kontrolné streľby - pre držiteľov poľovných lístkov, majúcich trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory - Bratislava
Dovoľujeme si Vás pozvať na Kontrolné streľby, organizované Obvodnou poľovníckou komorou Bratislava pre držiteľov poľovných lístkov, ktorí majú  trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava.

(viď príloha tohto oznamu).

Stiahnúť tento súbor (Pozvánka KS 2020 (www).docx)Pozvánka KS 2020 (www).docx[Pozvánka]38 kB
Stiahnúť tento súbor (Pozvánka KS 2020 (www).pdf)Pozvánka KS 2020 (www).pdf[Pozvánka scan]1146 kB

Pozvánka na zhromaždenie resp. zasadnutie nezaradených členov (fyzických osôb) Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava, ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami žiadnej organizačnej jednotky Slovenskej poľovníckej komory.

Dovoľujeme si Vás pozvať na zhromaždenie resp. zasadnutie nezaradených členov (fyzických osôb) Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú  trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava, ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami žiadnej organizačnej jednotky Slovenskej poľovníckej komory.

Termín plesu: 5. februára 2016
Zahájenie plesu: 19.00 hod

Miesto konania: Hotel Holiday Inn - Bratislava.

cena lístka: 60,- €

Čas predaja lístkov:
pondelok   od 8.00 h. do 12.00 h. a od 13.00 h. do 15.00 h.
streda     od 8.00 h. do 12.00 h. a od 13.00 h. do 17.00 h.

Miesto predaja lístkov: v priestoroch Mestskej organizácie Slovenského poľovníckeho zväzu Bratislava na Haanovej ulici č. 19 Bratislava - Petržalka

SRDEČNE VÁS POZÝVAME

Stiahnúť tento súbor (pozvanka PLES 2016.pdf)pozvanka PLES 2016.pdf[pozvánka]154 kB