Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Poľovníctvo a oddych 2020 Pozývame Vás na výstavu Poľovníctvo a oddych 2020!

Počas výstavy Poľovníctvo a oddych Vás čaká bohatý sprievodný program zameraný na predstavenie poľovníckej kultúry a tradícií, sokoliarstva, kynológiu, ukážky slovenských poľovníckych signálov, ukážky vábenie zveri, ale taktiež prednáška o Poľovníctve na Slovensku, problémy a ich riešenia.

Podrobný časový rozpis nájdete na stránke : https://www.incheba.sk/vystavy/itf-slovakiatour-2020/

 670x327

Výstava Poľovníctvo a oddych priblíži tradície aj moderné prístupy

Prezentácia poľovníckych tradícií, signálov, vábenia zveri či sokoliarstva, ale aj široká škála kvalitných poľovníckych potrieb a oblečenia, fotopasce, ďalekohľady, nočné videnia a termovízie a ďalšie vybavenie a doplnky pre poľovníkov a milovníkov prírody od 23. do 26. januára do Bratislavy prináša výstava Poľovníctvo a oddych.

 

Práve sprievodný program patrí k mimoriadne obľúbeným častiam výstavy.

Slovenská poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz predstavia slovenské poľovné plemená psov, Slovenský klub sokoliarov pri Slovenskej poľovníckej komore a Stredná odborná škola lesnícka v Banskej Štiavnici ukážu poľovnícke tradície a zvyklosti a priblížia slovenské sokoliarstvo a tešiť sa môžete aj na obľúbené ukážky vábenia zveri, ktoré vás v centre Bratislavy na chvíľu prenesú do lesov a na poľovnícke posedy.

Výstava Poľovníctvo a oddych sprevádza obľúbené veľtrhy cestovania a gastronómie ITF Slovakiatour a Danubius Gastro. Zároveň sa môžete tešiť na výstavu Rybárstvo a voľný čas, ktorá prináša potreby a vybavenie pre rybárov, ukážky rybolovu a ďalší skvelý program.

Všetky informácie sú dostupné na www.incheba.sk.

PF 1057

PF 1074

 

Otváracie hodiny  Odborná verejnosť   štvrtok  9:00 - 18:00
     piatok 9:00 - 13:00
  Široká verejnosť  piatok  13:00 - 18:00
     sobota  10:00 - 18:00
     nedeľa  10:00 - 17:00

 

Vstupenky 
Odborná verejnosť (platí vo štvrtok a v piatok do 13:00)  15 €
Základné(platí v piatok po 13:00, v sobotu a v nedeľu)    7 € 
Žiaci a študenti (ktorí sa preukážu dokladom o štúdiu)    5 €
Pedagogický dozor(skupiny nad 10 žiakov, po odovzdaní zoznamu)  zadarmo
ŤZP a ŤZP-S(zľavnené vstupné platí držiteľ preukazu aj sprevádzajúca osoba)     5 €
Deti do 6 rokov (v sprievode platiacej dospelej osoby)  zadarmo

 

Parkovanie  
Osobné vozidlo 6 €
Úžitkové vozidlo 10 €
Autobus 20 €
ŤZP 1 €

Tešíme sa na Vašu účasť!

 

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Moderné poľovníctvo aj tradície ukáže výstava v Inchebe.docx)Moderné poľovníctvo aj tradície ukáže výstava v Inchebe.docx[Moderné poľovníctvo aj tradície ]106 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.