Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Brozura A5 lezata 01V roku 2020 si pripomíname 100. výročie organizovaného poľovníctva na Slovensku.

Pri tejto príležitosti sme pre laickú verejnosť vydali informačnú brožúru s názvom kampane Poľovníctvo má zmysel.
Čo je to poľovníctvo? Prečo poľovníci lovia zver? Kde sa môže poľovať? Aký je rozdiel medzi rohom a parohom? A mnoho iných odpovedí na základné otázky nájdete v našej brožúre, ktorú si môžete stiahnuť z prílohy alebo tiež z novo spustenej webovej stránky www.polovnictvomazmysel.sk.

Povedzme ľuďom, že poľovníctvo je tu už sto rokov a že to, čo poľovníci robia má zmysel a dopad na náš každodenný život.
Brožúra vyšla v tlačenej podobe v náklade 70 000 kusov, z toho 30 000 bolo zaslaných všetkým 60-tim obvodným poľovníckym komorám na Slovensku.

Slovenská poľovnícka komora, ako jednotná samosprávna organizácia zastrešuje všetkých, viac ako 63 tisíc poľovníkov a pokračuje tak v odkaze zakladateľa organizovaného poľovníctva gen. MUDr. Jana Červíčka - Lovecký ochranný spolok pre Slovenskou (1920).

Stiahnúť tento súbor (polovnictvo_ma_zmysel_I.pdf)polovnictvo_ma_zmysel_I.pdf[Poľovníctvo má zmysel - informačná brožúra]36453 kB