Predaj diviny 012SLOVENSKÁ POĽOVNÍCKA KOMORA SPUSTILA WEBOVÚ APLIKÁCIU www.predajdiviny.sk

Spustili sme aplikáciu na uľahčenie predaja diviny v koži, ktorú sme avizovali minulý týždeň.
Oficiálne uvedenie aplikácie prebehne na tlačovej konferencii v stredu 12.8.2020

Do aplikácie je zatiaľ  možné prihlásiť sa pod tromi rolami:

• predávajúci - užívateľ poľovného revíru
  • kupujúci - len pre notifikácie
  • výkupca - spracovávateľ - len pre notifikácie

V súčasnosti sa užívateľ, pokiaľ chce, môže zaregistrovať a verifikovať po kliknutí na profil. Prihlásení môžu byť aktuálne len poľovníci, ktorí sú zadaní cez Štatistický informačný systém SPK, teda prioritne štatutárni zástupcovia s poľovným lístkom-predsedovia PZ a poľovní hospodári.

Verifikácia predajcu prebehne na základe zadaných údajov:

• Identifikačné číslo organizácie
  • Číslo poľovného lístka
  • Dátum vydania poľovného lístka

AŽ PO VERIFIKÁCII BUDE MOŽNÉ ZADAŤ PONUKU NA PREDAJ DIVINY V KOŽI.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a v prípade podozrenia na zadanie nepresných informácií je treba kontaktovať miestne príslušnú obvodnú poľovnícku komoru.

Aplikácia ešte nie je úplne dokončená, nakoľko nás časovo tlačila už prebiehajúca doba lovu. Preto do aplikácie v krátkom čase pribudnú napr. recepty pre prípravu diviny, video inštruktáže ako ulovenú zver odrať, ako ju vykostiť a podobne.

Každá Vaša spätná väzba (pozitívna aj negatívna) napomôže k zlepšeniu fungovania aplikácie !!!

Aplikácia má však ešte jednu malú chybu a to tú, že po prihlásení a kliknutí na profil, vyžaduje prihlásenie znovu. Je to chyba, ktorú hľadáme a odstránime ju v krátkom čase, aby prihláseným neznepríjemňovala fungovanie a zadávanie údajov.

Už si len držme palce aby to fungovalo.

POĽOVNÍCTVO MÁ ZMYSEL!

Predaj diviny 01

Stiahnúť tento súbor (prehlasenie_mala_zver.pdf)prehlasenie_mala_zver.pdf[Prehlásenie vyškolenej osoby - malá zver]136 kB
Stiahnúť tento súbor (prehlasenie_velka_zver.pdf)prehlasenie_velka_zver.pdf[Prehlásenie vyškolenej osoby - veľká zver]143 kB