Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

minister VlčanMinister pôdohospodárstva Samuel Vlčan 31.8.2021 prijal zástupcov Slovenskej poľovníckej komory na čele s pánom prezidentom Ing.Tiborom Lebockým PhD, viceprezidentom Ing. Alojzom Kaššákom a riaditeľom kancelárie PaedDr. Imrichom Šubom. Pán minister na stretnutí konštatoval, že pozitívne vníma aktivity poľovníckej samosprávy ako na úseku preneseného výkonu štátnej správy tak i na úseku obhajoby udržateľného užívania prírodného prostredia.

Požiadal o maximálnu súčinnosť pri plnení opatrení pri eradikácii vírusovej choroby Afrického moru ošípaných. Témou rozhovoru bola i blížiaca sa svetová poľovnícka výstava „V jednom s prírodou 2021”. Pán prezident poďakoval za obnovený konštruktívny dialóg s vedením rezortu a ubezpečil pána ministra, že tak ako doteraz poľovnícka samospráva i naďalej s maximálny úsilím a nasadením sa aktívne zapojí do všetkých aktivít v prospech obhajoby poľovníctva a obhajoby vidieckych aktivít. Tak ako doteraz i naďalej bude serióznym partnerom pre rezort.

Minister pôdohospodárstva zároveň vyjadril plnú podporu poľovníckej samospráve. Podľa jeho názoru sme jednou z najlepšie fungujúcich komunitných organizácii na Slovensku, jednak s najdlhšou históriou a taktiež najväčšou členskou základňou.

K SPK

Hľadať

Kalendár


Doba lovu zveri  
 icon1 Osvetové podujatia 2021
icon2 Kynologické podujatia 2021
icon3 Strelecké podujatia na rok 2021
icon5 Chovateľské prehliadky 2021

ZASTAVME AFRICKÝ MOR OŠÍPANÝCH

40t

Newsletter

40t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

R RENAULT LOGO vertical positive CMYK

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.