Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Slovenská poľovnícka komora
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Štátna veterinárna a potravinová správa SR

organizujú dňa 27. októbra 2017 o 9.00 hod. v kongresovej sále Agroinštitútu v Nitre odborný seminár s medzinárodnou účasťou na  tému

Africký mor ošípaných

odborný seminár sa uskutoční pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Medzinárodnej rady pre poľovníctvo a ochranu zveri CIC.

Spoluorganizátori podujatia: Slovenský poľovnícky zväz, Vojenské lesy a majetky SR, Lesy SR š. p., Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora, Slovenská lesnícka komora, Národné lesnícke centrum,  Komora veterinárnych lekárov SR, Zväz chovateľov ošípaných na Slovensku.

Organizačný garant:PaedDr. Imrich Šuba, PhD., Slovenská poľovnícka komora

Odborní garanti:prof. MVDr. Jozef Bíreš, DrSc. – Štátna veterinárna a potravinová správa SR, Tamás Marghescu – Medzinárodná rada pre poľovníctvo a ochranu zveri – CIC

Dôležité: Keďže kapacita účastníkov je obmedzená, je nutné prihlásiť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kapacita: 220 osôb.

Stiahnúť tento súbor (pozvanka_MAIL_SK.pdf)pozvanka_MAIL_SK.pdf[Program odborného seminára k AMO]324 kB