Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

ZASTUPUJEME SLOVENSKÝCH POĽOVNÍKOV V ZAHRANIČÍ V dňoch 24. až 27. októbra 2022 sa zúčastnila viceprezidentka SPK pre organizáciu poľovníctva Ing. Zuzana Balandová spolu s viceprezidentom Slovenský poľovnícky zväz Ing. Dušanom Krajniakom, PhD. v Bruseli pri príležitosti konania Generálneho zhromaždenia FACE - European Federation for Hunting and Conservation, ktorá na pôde EÚ zastupuje viac ako 7 miliónov poľovníkov #Hunters.

 

Podujatie doprevádzali aj ďalšie akcie pri príležitosti 45. výročia jeho založenia. Dôležitou súčasťou rokovania bolo vyhodnotenie petičnej akcie Za budúcnosť pre poľovníctvo #SignForHunting, ktorú ste mali možnosť podpísať aj na CVPP 2022. Dodnes sa vyzbieralo naprieč celou Európou takmer 200 tisíc podpisov a ich zber bude pokračovať až do apríla Petíciu môžete stále podpísať na webe www.signforhunting.com. K petícií bola organizovaná aj tlačová beseda, ktorú si môžete pozrieť na stránke Face. 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.