Čím hlasnejšiu kampaň pre poľovníctvo robíme, tým máme viac neprajníkov. Každá akcia predsa vyvoláva reakciu. Aj preto sme sa na CVPP 2022 v Nitre preberali tému poľovníckej osvety, public a media relations.

V diskusii vystúpia:

Doc. Ing. Soňa Supeková Chovanová, PhD. – Paneurópska vysoká škola v Bratislave a Klub slovenských poľovníčok - Club of Slovak Ladies Hunters
Ing. Martina Hustinová – vedúca oddelenia poľovníctva, strelectva a osvety, Slovenská poľovnícka komora
Ing. Alojz Kaššák – hovorca a viceprezident, Slovenská poľovnícka komora

Moderuje: