Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

titulka Spravodajca 2 2017Koncom minulého roka bol v tlačenej podobe vydaný katalóg najsilnejších trofejí ulovených v poľovníckej sezóne 2016/2017 ako Spravodajca SPK 2/2017. Nakoľko sa v ňom vyskytli drobné chyby, odstránili sme ich a na stiahnutie Vám celý katalóg (bez titulnej strany) prinášame v prílohe.

Krátko z príhovoru: 

Slovenská poľovnícka komora a jej organizačné zložky už piaty rok úspešne využívajú unikátny Štatistický informačný systém SPK iDempiere, ktorého výstupy Vám aktuálne prinášame prostredníctvom Spravodajcu SPK 2/2017 ako vyhodnotenie odstrelu, kvality chovu a zoznam medailových trofejí raticovej zveri a šeliem za predchádzajúcu poľovnícku sezónu rokov 2016/2017. Všetky zverejnené údaje sú výstupmi dobre odvedenej práce zamestnancov kancelárií na obvodných poľovníckych komorách a umožňujú nám ľahšie, presnejšie a precíznejšie zostavenie katalógu medailových trofejí ako tomu bolo v prechádzajúcich rokoch. Táto práca sa rovnako odzrkadlí aj na katalógu trofejí Celoštátnej poľovníckej výstavy, ktorej organizácia nás čaká v roku 2021. 

Štatistický informačný systém SPK neobsahuje len spomínané hodnoty o údajoch chovateľskej činnosti, ale v rovnakej miere o činnosti streleckej, osvetovej, kynologickej a legislatívnej, kompletné údaje o držiteľoch poľovných lístkov na Slovensku, poľovných lístkoch vydaných pre cudzincov ale aj uchádzačov o poľovný lístok a poľovníckych skúškach...(viac v Spravodajcovi SPK 2/2017).

Autor: M. Hustinová

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Spravodajca SPK_2-17_katalog_naj_trofeji 16-17.pdf)Spravodajca SPK_2-17_katalog_naj_trofeji 16-17.pdf[Spravodajca SPK 2/2017 - Katalóg najsilnejších trofejí v poľovníckej sezóne 2016/2017]13754 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.