Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

PO buglovce lipa david muller 2 zmensenaFotografie pochádzajú z individuálnej brigády Poľovníckej organizácie Buglovce - Lipa. Počas odstraňovania čiernej skládky v revíri sa mi podarilo vyzbierať cca. 130 kg. odpadu rôzneho druhu od PET fliaš až po automobilovú pneumatiku. Je až zarážajúce že v dnešnej dobe stále musíme bojovať proti takýmto skládkam, nakoľko sú všade k dispozícii kontajnery na odpad poprípade zberné dvory.

Podotýkam že táto čierna skládka sa nachádza cca. 3 km. od zberného dvora odpadu. To už asi bola pre dotyčného človeka neprekonateľná vzdialenosť ten odpad tam zaniesť. 

Autor: Dávid Muller
člen PO Buglovce Lipa

PO_buglovce-lipa_david_muller_1_zmensena.jpgPO_buglovce-lipa_david_muller_2_zmensena.jpgPO_buglovce-lipa_david_muller_3_zmensena.jpg

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.