Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

ŠkripíkPoľovnícke združenie Cerová sa zapojilo do akcie Čistý revír = čistá príroda. Týždeň pred akciou sme kontaktovali starostu obce Cerová a OZ Cerová inak s výzvou na spoluprácu pri šistení okolia obce Cerová v k.ú. Lieskové. Dohodli sme si termín 10.4.2021 a vytipovali a rozdelili časti chotára, ktoré je potrebné vyčistiť. 

Samotnej akcie sa zúčastnilo 18 členov PZ Cerová, 5 rodinných príslušníkov a 3 občania. Podarilo sa od odpadkov vyčistiť lokality Čierny potok, Závršie, našu uznanú bažantnicu Škripík, polia a zeleň pozdĺž  cesty č. II/501 v smere od obce Pirevaly po výmol, Malváziu a v smere od obce Jablonica po Intravilán Cerovej.

Odhadom sme vyzbierali 1,2-2 ton odpadu. 

Bc. Daniel Pavlík
PZ Cerová

cierny_potok2.jpgcierny_potok3.jpgcierny_potok4.jpgfoto1.jpgfoto1_2.jpgfotox.jpgfotoxx.jpgplagát.jpgplagát_Cerová_10.4.2021.jpgčierny_potok.jpgŠkripík.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.