Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

image3.jpgAj napriek tomu, že aktuálna situácia nedovoľuje organizovať spoločné akcie, členovia Poľovníckeho združenia Čierny Váh v Liptovskej Tepličke sa tak, ako každý rok, zapojili do výzvy SPK ČISTÁ PRÍRODA = ČISTÝ REVÍR. Každý člen vykonal zber odpadu v našom poľovnom revíri individuálne, a dokonca sa zapojili aj celé rodiny. Spolu sa nám podarilo vyzbierať 48 vriec odpadu, čo je skutočne veľké množstvo. Veríme, že aj takýmto spôsobom dokážeme spoločne zveľadiť nám zverené prírodné bohatstvo v nádherných horách pod Kráľovou hoľou. 

S. Malik
člen PZ

image0.jpegimage1.jpegimage2.jpegimage3.jpeg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.