Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Cistenie chotara 7 1Akcia sa uskutočnila 19.12.2021 v revíri Suchohrad v spolupráci s OÚ Suchohrad. Začalo sa o 9,00 hod na 4 lokalitách, kde sa vybrali účastníci rozdelení do skupín (lokality Prux, Jankov hrúd, Bogdalícky vŕšok, Gaštan). OÚ nám zabezpečil vrecia a pracovníka, ktorý otvoril zberný dvor a tým nám sprístupnil kontajnery na odpad. Vyčistili sme predmetné miesta od odpadu a následne ho vytriedili. Vyzbierali sme cca 250 kg plastov, 50 kg skla, cca 150 kg komunálneho odpadu a asi 1,5 tony stavebného odpadu. Brigády sa zúčastnili poľovníci a ich rodinní príslušníci v počte 12 ľudí.

Autor: Ing. Róbert Tomášek
predseda PZ

Cistenie_chotara_1_1.JPGCistenie_chotara_2_1.JPGCistenie_chotara_3_1.JPGCistenie_chotara_4_1.JPGCistenie_chotara_5_1.jpgCistenie_chotara_6_1.jpgCistenie_chotara_7_1.jpgCistenie_chotara_oznam_II.jpgCistenie_chotara_oznam_I_1.jpg

 

 

 

Hľadať

CELOŠTÁTNA POĽOVNÍCKA VÝSTAVA A AGROKOMPLEX 2022

ax a cvpp

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Telekomunikačný partner

O2BD

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.