Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

image004 zmensenaDňa 9.4.2022 sa aj naše poľovnícke združenie Ostredok v Strečne zapojilo do akcie Čistý revír = čistá príroda. Napriek mimoriadnej nepriazni počasia do akcie zapojilo okolo 30 poľovníkov a priznivcov prírody a poľovníctva. Akciu sme propagovali pomocou plagátov, výzvami cez miestny rozhlas a na facebookových a webových stránkach obce Strečno. Vyzbierali sme cca 5 ton triedeného odpadu v rámci katastra obce Strečno. Obecný podnik služieb poskytol traktor s kontajnerom na veľkoobjemový odpad a členovia združenia zvážali vytriedený odpad vozíkmi na obecný zberný dvor. Likvidáciu odpadu zabezpečila v rámci vlastného rozpočtu obec.Po ukončení akcie sme pre uzimených a mokrých účastníkov pripravili občerstvenie horúcu kapustnicu a čaj. Dakujeme všetkým zúčastneným za účasť, pánovi starostovi aj obecnému podniku služieb za podporu.

Ing. Michal Žák
poľovnícky hospodár PZ

image002_zmensena.pngimage003_zmensena.pngimage004_zmensena.pngimage005_zmensena.pngimage006_zmensena.pngimage007_zmensena.pngimage008_zmensena.pngimage009_zmensena.png

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.