Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

DSC_5118_zmensena.jpgPo dvojročnej prestávke PZ Lapáš usporiadalo už v poradí 7. ročník jarného čistenia chotára. Aj napriek nepriaznivej predpovede počasia sa na akcii zúčastnilo viac ako 30 dobrovoľníkov spolu s členmi združenia. Aj s ich pomocou sme z prírody odpratali dva veľkokapacitné kontajneri odpadu a prispeli tak k čistejšiemu prostrediu. Okrem klasického odpadu v podobe obalov od jedla a nápojov sme objavili aj zopár exkluzívnych kúskov v podobe televízora, pneumatík, či výstražného trojuholníka. Zaujímavým kúskom boli kožené topánky obrastené machom. Pre všetkých účastníkov bolo pripravené občrstvenie a aj divinový guľáš. 

Ing. Hana Husárová, PhD.
členka PZ

DSCF1743_zmensena.JPGDSCF1756_zmensena.JPGDSCF1761_zmensena.JPGDSCF1770_zmensena.JPGDSC_5110_zmensena.JPGDSC_5118_zmensena.JPGDSC_5139_zmensena.JPGDSC_5144_zmensena.JPGDSC_5153_zmensena.JPG

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.