Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

čistý revír 3Dňa 23.4.2022 PZ Likava-Choč uskutočnila eko-podujatie "Čistý revír = čistá príroda" a zapojili sa tak do IV. ročníka výzvy SPK. Akcii predchádzala pozvánka na účasť cez sociálne siete, na plagátoch a vyhlásením v obecných rozhlasoch. V uvedený deň sa od 9,00 v k.ú. obcí Likava, Valaská Dubová, Martinček a Lisková za účasti 68 dobrovoľníkov z radov poľovníkov, ale aj obyvateľov obcí očista nášho revíru od neželaného odpadu. Počas dňa bolo v extraviláne vyzbieraných 1200 kg odpadu rôzneho druhu., ktorý bol prevezený na zberné dvory obecných úradov. Akcia za čistú prírodu sa stretla s pozitívnym ohlasom u obyvateľov dotknutých obcí. V akciách podobného charakteru  mienime pokračovať aj naďalej. Všetkým zúčastneným patrí poďakovanie.

Dušan Holubčík
člen výboru PZ

Likavka_počet.jpgLiskova.jpgLisková_2022.jpgMartinček.jpgMartinček_22.jpgV._Dubová_koniec_akcie_22_zmensena.JPGČistý_revír_2_1.jpgčistý_revír_3.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.