Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber_odpadu_PO_castkov_havran_6.jpgDobrý deň. Chceme Vás informovať, že aj tento rok sa naša Poľovnícka organizácia Častkov - Havran zapojila do projektu čistý revír = čistá príroda. Použil som aj leták, ktorý ste mi poslali. Uverejnil som ho na našu stránku obce  (dedinka v údolí Častkov). Po brigáde som prichystal guláš a menšie občerstvenie.  Tento rok sa zapojilo cca 25 ľudí z toho 14 členov združenia. Vyzbierali sme vyše 40 mechov odpadu, odhadom 400-500kg. Najväčšie odpadky boli, plasty, železo , pneumatiky, sklenené fľaše.  Sme radi, že sme sa mohli opäť zapojiť do tohto úspešného projektu. 

Lukáš Černek
Poľovnícka organizácia Častkov - Havran

zber_odpadu_PO_castkov_havran_1.jpegzber_odpadu_PO_castkov_havran_2.jpegzber_odpadu_PO_castkov_havran_3.jpegzber_odpadu_PO_castkov_havran_4.jpegzber_odpadu_PO_castkov_havran_5.jpegzber_odpadu_PO_castkov_havran_6.jpeg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.