Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

nolcovo zber odpadu 2 zmensenaObec Nolčovo zorganizovalo dňa 19.3.2023 "upratovaciu" akciu pod názvom " Čistý Revír = čistá príroda. Zameraná bola na zber odpadu v dedine a okolí Nolčova. Na hornom moste  sa  zišlo cca 26 dobrovoľníkov, ktorí sa rozdelili do dvoch skupín a vybrali sa naprieč Nolčovom s cieľom oslobodiť ho od plastov, skla a rôznych ďaľších vecí, ktoré tam nemajú čo robiť. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili .Vyzbieralo sa 800kg odpadu. 

Dušan Stano

nolcovo_zber_odpadu_1.jpegnolcovo_zber_odpadu_1_zmensena.jpgnolcovo_zber_odpadu_2_zmensena.jpgnolcovo_zber_odpadu_3_zmensena.jpgnolcovo_zber_odpadu_4_zmensena.jpgnolcovo_zber_odpadu_5_zmensena.jpgnolcovo_zber_odpadu_6_zmensena.jpg

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.