Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber odpadu dolnedubove 9 zmensenaDňa 1. apríla 2023 sme sa o 8:30 hod zišli na parkovisku pri priehrade v chotári obce Dolné Dubové v revíry Jastrab Dolné Dubové. V rámci možností sa zišlo sedem (z desiatich) členov PZ, ktorí vyzbierali okolie priehrady a potoky, plus priľahlú cestu smerom na Horné Dubové (viď mapka). Dopoludňajšia akcia skončila zhromaždením asi 300kg odpadu, prevažne plastov, ktoré sme po dohode s Obecným úradom umiestnili k obecným kontajnerom a obec sa postará o jeho likvidáciu. Akcia bola ohlásená a mala byť koordinovaná spolu s OÚ, avšak pre náhle povinnosti futbalistov a hasičov sa deň pred konaním zrušila väčšinová účasť a zberu odpadu sa venovali len poľovníci.

RNDr. Peter Kaššák, PhD.
poľovný hospodár

zber_odpadu_dolnedubove_1_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_2_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_3_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_4_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_5_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_6_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_7_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_8_zmensena.jpgzber_odpadu_dolnedubove_9_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.