Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu pdcaka 7Brigádu na odstraňovanie smetí a odpadkov organizovali poľovníci revíru Kopec Čaka. Druhý ročník akcie s názvom „Čistý revír, čistá príroda" sa konal dňa 25. marca 2023 za poskytnutia zberného dvora obcou Čaka. Celkovo sa akcie zúčastnilo takmer 40 osôb, z toho 16 našich poľovníkov. Hmotnosť vyzbieraného odpadu bola 14,7 tony ako nás informovali zamestnanci obecného úradu, z ktorého bol vyseparovaný kovový odpad, elektro odpad, sklo a pneumatiky. Krásne sobotné dopoludnie dňa 23.3.2023 uzavrel vynikajúci poľovnícky guľáš, ktorý chutil všetkým účastníkom akcie čistý revír 2023.

Ing. Andrea Zahradníková

zber_odpadu_pdcaka_1.jpgzber_odpadu_pdcaka_2.jpgzber_odpadu_pdcaka_3.jpgzber_odpadu_pdcaka_4.jpgzber_odpadu_pdcaka_5.jpgzber_odpadu_pdcaka_6.jpgzber_odpadu_pdcaka_7.jpgzber_odpadu_pdcaka_8.jpgzber_odpadu_pdcaka_9.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.