Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu gemerska horka 14 zmensenaPZ ŠÓŠ Gemerská Hôrka organizoval akciu čístý revír = čistá príroda v katastrálnom území Gemerskô Hôrka v lokalite Skalica. Na akcii sa zúčastnili 22 ľudia. Vyzbieralo sa 1,5 tony odpadu. Akcia sa konala 15.4.2023 od 8-12,30 hod.

Peter Sezékely
PZ Gemerská Hôrka

zber_odpadu_gemerska_horka_2_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_3_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_4_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_5_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_6_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_7_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_8_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_9_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_10_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_11_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_12_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_13_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_14_zmensena.jpgzber_odpadu_gemerska_horka_15_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.