Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu spisske vlachy 4V nedeľu sme v oblasti Zahurou pomohli prírode od odpadkov. A je až neuveriteľné, čo všetko dokážu ľudia hodiť do lesa. Záchod, umývadlo, pneumatiky, sporák... . To sa človek naozaj nikdy nepoučí a nezmení?

Čistenia sa zúčastnili nielen dospelí, ale aj deti. Hlad nám zahnal poriadny kotlíkový guláš a tak sme spojili užitočné s príjemným, v prírode a dobrej nálade. Napriek tomu, že na tú hromadu odpadkov je naozaj smutný pohľad. 

Aj o tom je poľovníctvo. Starostlivosť o prírodu a organizovanie takýchto prospešných podujatí. Kiež by ich nebolo treba, no ľudia sú rôzni a nie každý si váži to bohatstvo, ktoré nám planéta Zem ponúka aj v podobe lesov, potokov, lúk a jazier.
Vyzbieraného odpadu bolo cca 3 tony !

S pozdravom Lesu a poľovníctvu zdar !!!

JUDr. Ing. Stanislav Kandrik, LL.M
tajomník PZ Spišské Vlachy

zber_odpadu_spisske_vlachy_1.jpegzber_odpadu_spisske_vlachy_1.jpgzber_odpadu_spisske_vlachy_2.jpegzber_odpadu_spisske_vlachy_2.jpgzber_odpadu_spisske_vlachy_3.jpegzber_odpadu_spisske_vlachy_3.jpgzber_odpadu_spisske_vlachy_4.jpegzber_odpadu_spisske_vlachy_4.jpgzber_odpadu_spisske_vlachy_5.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.