Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu bukovina ladce 7Poľovníci, rybári, turisti, členovia SZZP a dobrovoľníci z Ladiec, ktorým záleží na prírode a prostredí okolo nás, sa dnes stretli na spoločnej aktivite " Čistý revír = čistá príroda = čisté Ladce ".

Celkovo sa podujatia zúčastnilo viac ako 60 dobrovoľníkov, za čo sme nesmierne vďační. Väčšina prišla na dohodnuté miesto, kde sme sa rozdelili do piatich skupín a rozmiestnili sme sa na dohodnuté lokality. Boli aj dobrovoľníci, ktorí zbierali individuálne a vrecia nechali pri ceste, alebo doviezli na zberný dvor.

Vďaka tejto akcií, žiaľ musíme aj konštatovať, že stále sa medzi nami nájdu aj ľahostajní a nezodpovední ľudia 😔, ktorým nerobí problém doviezť a vyhodiť do prírody sklo, plasty, plechovky a veci, ktoré už nepotrebujú, aj keď máme v obci k dispozícii zberný dvor. Svedčí o tom množstvo, ktoré sme dnes vyzbierali v lokalite pri Váhu a na ceste z Tunežíc poza cementáreň smerom na Horné Ladce. Bolo to 2 600 kg odpadu, ktorý by nám tu znepríjemňoval život ešte dlhé roky.

Po skončení bol pre všetkých pripravený výborný poľovnícky guláš, čapované pivo a kofola. Veľmi pekne ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto pekného podujatia a pričinili sa o to, že Ladce sú o niečo krajšie a čistejšie !

Zdroj: Obec Ladce

zber_odpadu_bukovina_ladce_1.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_2.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_3.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_4.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_5.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_6.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_7.jpgzber_odpadu_bukovina_ladce_8.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.