Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu ondava 1 zmensenaPoľovnícke združenie ONDAVA so sidl. v Mikulášovej v spolupráci s obcou Smilno a dobrovoľnými hasičmi sa tento rok dňa 22.04.2023 (sobota) zapojili do projektu, ktorý vyhlásila SLOVENSKÁ POĽOVNÍCKA KOMORA a TELEVÍZNA RELÁCIA HALALI pod názvom Čistý revír = čistá príroda zameraný na čistenie revíru, extravilánu obce.

Na základe pokynov starostu obce Vladimíra Barana, predsedu PZ Rastislava Rondzika a vedúceho prac.skupiny Jána Štefančika st. boli účastníci akcie rozdelení do 3. pracovných skupín, boli im určené miesta zberu odpadu, rozdané plastové vrecia a ochranné rukavice. Okrem miest popri miestnych komunikáciách sa zber upriamil hlavne na poľovný revír. Akcie sa  zúčastnilo 28 dobrovoľníkov  a vyzbieralo sa celkovo okolo 600 kg komunálneho odpadu, ktorý sa umiestnil do kontajnera v obci Smilno.

Ako poďakovanie na konci akcie bolo pre účastníkov zberu odpadu pripravené v kultúrnom dome malé občerstvenie.

LESU LOVU ZDAR
Rastislav Rondzik 

zber_odpadu_ondava_1_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_2_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_3_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_4_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.