Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu pusovce 2 zmensenaDňa 18.3.2023 sa naše poľovnícke združenie PZ Rozvoj Pušovce zapojilo do projektu Čistý revír = Čistá príroda. Akcia bola spojená s prechádzkou a kontrolou poľovníckych zariadení. Jednotliví členovia sa rozdelili do skupín a každý šiel inou časťou nášho poľovného revíru. Do akcie sa zapojili členovia s rodinnými príslušníkmi čo spolu tvorilo 20 ľudí. Podarilo sa nám vyzbierať 30 vriec rôzne odpadu, pneumatiky, sklo, plasty a iné.    

Patrik Marcin

zber_odpadu_pusovce_1_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_2_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_3_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_4_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_5_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_6_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_7_zmensena.jpgzber_odpadu_pusovce_8_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.