Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu drietoma 5 zmensenaVeľká vďaka patrí každému jednému kto sa akcie zúčastnil, vďaka tiež patrí pánovi starostovi obce Drietoma a v neposlednom rade veľké ďakujem gulášmajstrovi a pomocníčkam, ktorí Aj tento rok sa PZ Drietoma zapojila, už od V. ročníka, akcie Čistý revír = čistá príroda. Ráno 16. 4. 2023 sa účastníci stretli na chate PZ a rozdelili sa do viacerých skupín, ktoré mali pridelené úseky kde budú zbierať odpad. Členovia zabezpečili prívesné vozíky a postupne odvážali vyzbieraný odpad do pripravených kontajnerov. Účasť bola tento rok síce menšia, cca 35 ľudí, ale vyzbieraného odpadu bolo cca 4 tony! Človeku sa až zastaví rozum nad ľudskou hlúposťou a bezohľadnosťou. Je nepochopiteľné, že do prírody niekto vyhodí také množstvo odpadu, ktorý by sa tam rozkladal aj stovky rokov. pripravili výborný guláš.

Ing. Jaroslav Zavadinka

zber_odpadu_drietoma_1_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_2_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_3_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_4_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_5_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_6_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_7_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_8_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_9_zmensena.jpgzber_odpadu_drietoma_10_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.