Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu omsenie 4Každý rok PS Omšenie organizuje zber odpadu a nebolo tomu inak ani teraz. Zapojili sa do V. ročníka „Čistého revíru“. Akcia sa konala 1. 4. 2023. Na zraz ráno o 8.00. hod. prišlo 22 ľudí ale počas dňa sa pridávali ešte ďalší . Odviedol sa kus poctivej práce, prírodu zbavili veľkého množstva odpadu a aj keď zapršalo tak to účastníkov neodradilo a zbieralo sa o sto šesť. Po zbere sa všetci stretli na Obecnom úrade kde pán starosta pripravil bohaté občerstvenie. Oznámenie o konaní akcie bolo zverejnené na obecnom úrade a vyhlásené obecným rozhlasom. PS Omšenie patrí veľká vďaka za uskutočnenie akcie a tiež za to, že im naša príroda nie je ľahostajná.

Poľovníctvo má zmysel!

Peter Mičko

zber_odpadu_omsenie_1.jpgzber_odpadu_omsenie_2.jpgzber_odpadu_omsenie_3.jpgzber_odpadu_omsenie_4.jpgzber_odpadu_omsenie_5.jpgzber_odpadu_omsenie_6.jpgzber_odpadu_omsenie_7.jpgzber_odpadu_omsenie_8.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.