Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu bosaca 5Členovia PS Bošáca dnes opäť svojou obetavosťou a zmyslom pre dobrú vec sa zapojili do tejto celoslovenskej výzvy a v rámci svojho voľného času dnes zorganizovali brigádu a vyzbierali v katastri obce Zemianske Podhradie približne 2500 kg komunalneho odpadu. Je to smutné, ale žial, stále sú medzi nami ľudia, ktorým nezáleží na životnom prostredí a dokážu sa zbaviť odpadu tak, že ho jednoducho vyhodia niekde vedľa cesty, v lese či pri potoku a myslia si, že maju upratané, lebo doma majú čisto. Neuvedomujú si, že vlastne tým odpadom ničia životné prostredie sebe i nám všetkým a hlavne našim deťom. Ďakujeme PD Bošáca za občerstvenie!

Miroslav Zámečník

zber_odpadu_bosaca_1.jpgzber_odpadu_bosaca_2.jpgzber_odpadu_bosaca_3.jpgzber_odpadu_bosaca_4.jpgzber_odpadu_bosaca_5.jpgzber_odpadu_bosaca_6.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.