Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu tareky 3PZ TAREKY Buclovany sa dňa 18.3.2023 opäť po roku zapojilo do akcie Čistý revír = čistá príroda 2023. Akcia bola propagovaná informačným plagátom na sociálnej sieti FB stránke (Oznamy obce Buclovany) a na osvetových skrinkách v obciach Buclovany a Abrahámovce. Brigády sa zúčastnilo 15 ľudí, boli to členovia a priatelia poľovníckeho združenia PZ Tareky. Odpad sa zberal v rôznych častiach revíru. Podarilo sa nám nazbierať 200kg rôzneho odpadu, prevažne plastov a skla. Do tejto akcie sa plánujeme zapojiť aj v budúci rok. Ďakujem všetkým za spoluprácu.

Matej Katuščák
tajomník PZ TAREKY

zber_odpadu_buclovany1.jpgzber_odpadu_buclovany2.jpgzber_odpadu_tareky_1.jpgzber_odpadu_tareky_2.jpgzber_odpadu_tareky_3.jpgzber_odpadu_tareky_4.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.