Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber odpadu tareky 3PZ TAREKY Buclovany sa dňa 18.3.2023 opäť po roku zapojilo do akcie Čistý revír = čistá príroda 2023. Akcia bola propagovaná informačným plagátom na sociálnej sieti FB stránke (Oznamy obce Buclovany) a na osvetových skrinkách v obciach Buclovany a Abrahámovce. Brigády sa zúčastnilo 15 ľudí, boli to členovia a priatelia poľovníckeho združenia PZ Tareky. Odpad sa zberal v rôznych častiach revíru. Podarilo sa nám nazbierať 200kg rôzneho odpadu, prevažne plastov a skla. Do tejto akcie sa plánujeme zapojiť aj v budúci rok. Ďakujem všetkým za spoluprácu.

Matej Katuščák
tajomník PZ TAREKY

zber_odpadu_buclovany1.jpgzber_odpadu_buclovany2.jpgzber_odpadu_tareky_1.jpgzber_odpadu_tareky_2.jpgzber_odpadu_tareky_3.jpgzber_odpadu_tareky_4.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.