Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber odpadu cuntava 3 zmensenaAkcia ČISTÝ REVÍR ČISTÁ PRÍRODA sa opäť tento rok konala v spolupráci PZ ČUNTAVA, Mestskými lesmi Dobšiná a takisto so všetkými úžasnými ľuďmi, ktorí chceli pomôcť pri tejto skvelej akcii. Bodaj by takýchto dní a akcií bolo v roku viac a spájali ešte viac ľudí. S voľne pohodeným odpadom sa bojuje bohužiaľ všade a teší ma, že aj takto, touto akciou sa povedomie o tomto probléme šíri. ČISTÝ REVÍR =ČISTÁ PRÍRODA sa konala 29.4.2023 v revíri PZ ČUNTAVA a jeho okolí. Na akcii sa zúčastnilo asi 60 ľudí a vyzbieralo sa asi 5 ton odpadu. Ďakujem všetkým zúčastneným a prevolávam LESU ZDAR!

Bc. S. Horváthová
kultúrny referent

zber_odpadu_cuntava_2_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_3_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_4_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_5_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_6_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_7_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_8_zmensena.jpgzber_odpadu_cuntava_9_zmensena.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.