Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu cicva 2 zmensenaAj členovia PZ Čičva Sedliská sa zapojili do celoslovenskej akcie čistý revír = čistá príroda a pomohli takvyčistiť úseky v katastroch obcí Sedliská, Vyšný Kazimír, Benkovce či Hencovce. Plasty, elektro odpad, komunálny či stavebný odpad, staré pneumatiky ale i všetko čo do prírody nepatrí sústredili na chate PZ kde bol odpad roztriedený a posunutý na druhotné separovanie.

Akcie, ktorú organizovalo naše PZ Čičva Sedliská sa zúčastnilo 20 ľudí,  bolo vyzbieraných cez 1,7 ton odpadu ktorý bol následne vyseparovaný.

Akcie Čistý revír = čistá príroda sme sa ako PZ  zúčastnili už aj v minulom roku bez nároku na preplatenie príspevku. V tomto roku mala akcia ešte väčší ohlas.

Štefan Burda

zber_odpadu_cicva_1_zmensena.jpgzber_odpadu_cicva_2_zmensena.jpgzber_odpadu_cicva_3_zmensena.jpgzber_odpadu_cicva_4_zmensena.jpgzber_odpadu_cicva_5_zmensena.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.