Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu lapas 2 zmensenaPoľovnícke združenie Lapáš už 8. krát usporiadalo čistenie revíru. V sobotu 25. marca sa poľovníci a dobrovoľníci z radov občanov stretli na poľovníckej chate vo viniciach. 37 dobrovoľníkov sa rozdelilo do tímov ktoré vyčistili niekoľko lokalít, hlavne remízok. Napriek silnému vetru, sa opäť podarilo naplniť odpadom dva menšie kontajnery, no už teraz je jasné, že o rok sa akcia zopakuje. Bohužiaľ boj s menej uvedomelými občanmi je neutíchajúci. Usilovná práca dobrovoľníkov, bola odmenená nie len dobrým pocitom, ale aj chutným, divinovým gulášom. 

Teší nás, že na akcii sa zúčastňuje čoraz viac detí, ktoré si tak pestujú pozitívny vzťah k našej prírode. Poďakovanie za spoluprácu pri organizovaní patrí obciam Malý a Veľký Lapáš, no najväčšie poďakovanie patrí všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa podieľali na samotnom čistení.

Ing. Hana Husárová, PhD.

zber_odpadu_lapas_1_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_2_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_3_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_4_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_5_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_6_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_7_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_8_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_9_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_10_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_11_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_12_zmensena.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.