Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu klak 1V rámci akcie "Čistý revír 2023" sa dňa 27.5.2023 členovia a priatelia PO Kľak so sídlom v Podhradí v počte 6 osôb zúčastnili zbierania odpadkov v časti revíru  Kľak Podhradie v k.ú. Turčianska Štiavnička, ktorá je "vhodnou" (dobrá dostupnosť autom) lokalitou na opakovaný vznik nelegálnych skládok odpadu (aj pneumatiky s nákladného auta!!!). Vyzbieralo sa cca 300kg odpadu, ktorý sa previezol na zberný dvor v Turčianskej Štiavničke.  Akciu organizoval J. Očka ml.

Ing. Ján Očka

zber_odpadu_klak_1.jpgzber_odpadu_klak_2.jpgzber_odpadu_klak_3.jpgzber_odpadu_klak_4.jpgzber_odpadu_klak_5.jpgzber_odpadu_klak_6.jpgzber_odpadu_klak_7.jpgzber_odpadu_klak_8.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.