Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu podzamok casta 2Akciu „Čistý revír = Čistá príroda“ v poľovnom revíri Častovská dolina zorganizoval z poverenia Výboru PZ Podzámok Ing. Dušan Cíferský (poľovný hospodár PZ Podzámok) a Ing. Tomáš Sandtner (člen dozornej rady PZ Podzámok) dňa 20.5.2022. Uskutočnenie akcie bolo odsúhlasené dňa 31.3.2023 na Výročnej členskej schôdze PZ Podzámok na návrh poľovného hospodára Ing. Dušana Cíferského, čo bol zároveň aj prvý moment propagácie akcie medzi členmi a ich rodinnými príslušníkmi. Ostatné formy propagácie boli nasledovné: - Propagácia v miestom rozhlase obce Častá týždeň pred samotnou akciou. - Rozposlanie mailu členom PZ Podzámok s priloženým plagátom akcie a požiadanie o jeho distribúciu vo svojom okolí. - Vyvesenie oznamu o konaní akcie na troch miestach vstupu do lesa vo formáte A4. Na akcii sa zúčastnilo 35 ľudí a vyzbieralo sa 583 kg odpadu. 

Ing. Tomáš Sandtner

zber_odpadu_podzamok_casta_1.jpegzber_odpadu_podzamok_casta_2.jpegzber_odpadu_podzamok_casta_3.jpegzber_odpadu_podzamok_casta_4.jpegzber_odpadu_podzamok_casta_5.jpeg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.