Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu hrachoviste visnove 2Poľovníckeho združenia Hrachovište - Višňové v spolupráci s obcou Hrachovište, usporiadalo brigádu dňa 3.6.2023 s názvor,,Čistý revír = čistá príroda". Akcie sa zúčastnilo cca 31 ľudí, všetci členovia PZ plus na pomoc prišli naši kamaráti a priatelia prírody. V krásnom slnečnom počasí a priateľskej atmosfére sa nám podarilo vyzbierať cca 2 tony odpadu v katastrálnom území obce Hrachovište. Akcia bola ukončená malým občerstvením a posedením v starom lome, ktoré zabezpečilo PZ Hrachovište - Višňové. 

V mene PZ Hrachovište - Višňové chcem poďakovať všetkým zúčastneným osobám a tiež obci Hrachovište že sa s nami zapojili do projektu "Čistý revír = čistá príroda" a pomohli nám tým dokázať, že Poľovníctvo má zmysle. V prvom rade je starostlivosť o prírodu až potom prichádza lov.

Lucia Boorová

zber_odpadu_hrachoviste-visnove_1.jpgzber_odpadu_hrachoviste-visnove_2.jpgzber_odpadu_hrachoviste-visnove_3.jpgzber_odpadu_hrachoviste-visnove_4.jpgzber_odpadu_hrachoviste-visnove_5.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.