Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

hradisko puchov 2 2 zmensenaPoľovníci a kandidáti Poľovníckeho združenia Hradisko Púchov sa už tradične zapájajú do zbierania odpadkov v poľovnom revíri ku príležitosti Dňa Zeme spolu s predstaviteľmi a občanmi miestnych samospráv obcí susediacich s revírom PZ Hradisko Púchov . Ani dňa 22.04.2023 to nebolo inak. Tentokrát sa odpadky zbierali v revíri z dvoch strán . Jedna skupina na úseku od obce Sverepec a druhá od Dolných Kočkoviec. Na akcií sa zúčastnilo aj veľa detí s rodičmi. Najusilovnejší zberači medzi mládežou boli odmenení vecnými darmi a medailou. Po skončení akcie bolo pre všetkých zberačov pripravené občerstvenie a chutný guláš z diviny. Vyzbieralo sa 3500 kg odpadkov.

Ing. Anton Novosad
predseda PZ

hradisko-puchov_2_1_zmensena.pnghradisko-puchov_2_2_zmensena.pnghradisko-puchov_2_3_zmensena.pnghradisko-puchov_2_4_zmensena.pnghradisko-puchov_2_5_zmensena.pnghradisko-puchov_2_6_zmensena.pnghradisko-puchov_2_7_zmensena.pnghradisko-puchov_2_8_zmensena.png

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.