Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu zliechov 3Dňa 6.5.2023 naše Poľovnícke združenie Vápenica v spolupráci s Obcou Zliechov a DHZ Zliechov zorganizovalo podujatie Čistý revír = čistá príroda. Akcie sa zúčastnilo 27 ľudí a spoločnými silami sme vyzbierali viac ako 100 vriec odpadu a 5 plných prívesných vozíkov, čo činilo skoro 2,5 t odpadu. Urobili by sme určite viac, avšak na obed nás zahnal dážď. A tak sme si spolu s priateľmi posedeli pri výbornom guláši, ktorý uvarili členovia nášho združenia. Veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí napriek nepriaznivej predpovedi počasia prišli a pomohli nám skrášliť náš poľovný revír. 

Lenka Ševčíková

zber_odpadu_zliechov_1.JPGzber_odpadu_zliechov_2.JPGzber_odpadu_zliechov_3.JPGzber_odpadu_zliechov_4_zmensena.jpgzber_odpadu_zliechov_5_zmensena.jpgzber_odpadu_zliechov_6_zmensena.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.