Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

neded cisty revir24 8 zmensenaDnes členovia, priatelia a rodinný príslušníci (34ludí) poľovníckeho zduženia Drop Neded sa tradične aj tento rok zúčastnili akcie ,,ČISTÝ REVÍR = ČISTÁ PRÍRODA" v spolupráci s obcou vyzbierali v katastri obce Neded 7 plných prívesov a 2 plné traktorové vlečky odpadu, ktorého váha presiahla 2 tony. Priali by sme si aby si niektori ľudia konečne začali vážiť svoje okolie a prírodu!

Denisa Fördősová
 

neded_cisty_revir24_1_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_2_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_3_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_4_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_5_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_6_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_7_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_8_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_9_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_10_zmensena.jpgneded_cisty_revir24_11_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.