Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

stara hora nova dedina 1V sobotu 16.03.2024 sa v obci Podlužany tradične konala akcia Upratovanie Podlužian - Čistý revír = čistá príroda. Od rána sme vyzbierali odpad v celom katastrálnom území obce, od jarkov pozdĺž celej dediny až po vzdialený chotár a les, týmto sme spojili príjemné s užitočným. Do akcie sa zapojilo 40 prevažne našich občanov. Celkovo sa vyzbieralo do 2 ton rôzneho odpadu. Mysleli sme aj na separovanie a časť odpadu sme vytriedili do vriec podľa určených farieb. Zároveň sme v rámci edukácie deťom poukázali na dôležitosť takejto činnosti pre životné prostredie.

Odpad sme odviezli po dohode na skládku do Nového Tekova spol. Tekovská ekologická s.r.o. Poďakovanie patrí všetkým občanom, ktorí sa zúčastnili upratovania, detičkám, firme Ján Šebo - Medzinárodná doprava za požičanie nákladného vozidla a poľovníkom PO Stará hora Nová Dedina, ktorí poskytli terénne vozidlá a prívesy. Odmenou bol vynikajúci divinový guláš podávaný v prostredí poľovníckej chatky v srdci revíru.

Ivan Ferenci

stara_hora_nova_dedina_1.jpgstara_hora_nova_dedina_2_zmensena.jpgstara_hora_nova_dedina_3_zmensena.jpgstara_hora_nova_dedina_4.jpgstara_hora_nova_dedina_5.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.