Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

dolinka 1 zmensenaDňa 24.3.2024 Poľovnícke združenie Dolinky so sídlom v Choči usporiadalo tradičné upratovanie chotára. Akcie sa zúčastnilo 14 členov nášho združenia a dvaja obyvatelia našej obce. Počas veterného dopoludnia sa nám podarilo vyzbierať cca 500 kg odpadu rôzneho druhu (pneumatiky, plastové obaly, plastové fľaše, železný odpad). Po ukončení zberu si zúčastnení pochutnali na pečených klobáskach, ktoré naše PZ vyrobilo v zimnom období. Plagát čistý revír = čistá príroda bol zverejnený na informačnej tabuli obce Choča a taktiež bol zdieľaný na sociálnych sieťach členmi nášho združenia. Akciu sme ukončili o 12.00 hod. a rozišli sme sa s pocitom, že sme urobili dobrú vec pre prírodu a náš chotár.

Branislav Segíň

dolinka_1_zmensena.jpgdolinka_2_zmensena.jpgdolinka_3_zmensena.jpgdolinka_4_zmensena.jpgdolinka_5_zmensena.jpgdolinka_6_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.