Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz bazant ivanka 3 zmensenaDňa 16.03.2024 zorganizovalo Poľovnícke združenie Bažant v obci Ivanka pri Dunaji okres chotári. Zraz účastníkov - brigádnikov bol 16.03.2024 o 8.00 hodine na chate PZ Bažant. Prišli nás podporiť rodičia a deti zo skupiny Ariela a členovia lukostreleckého oddielu v Ivanke. Dovedna sa nás zišlo 36. Po rozdelení do skupín sme sa vybrali zbierať odpad. Senec brigádu s názvom „ Čistý revír = Čistá príroda,, zameranú na zber odpadu v Ivankom Do 12.30 sa nám podarilo vyzbierať plnú dodávku čo predstavuje asi 1.100 kg odpadu.

Juraj Ďurďovič

pz_bazant_ivanka_1_zmensena.jpgpz_bazant_ivanka_2_zmensena.jpgpz_bazant_ivanka_3_zmensena.jpgpz_bazant_ivanka_4_zmensena.jpgpz_bazant_ivanka_5_zmensena.jpgpz_bazant_ivanka_6_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.