Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz hlozec cisty revir 4Členovia PZ Hložec a dobrovoľníci sa po druhý krát opäť zapojili do IV. ročníka projektu ,, Čistý revír – Čistá príroda “ pod záštitou Slovenskej poľovníckej komory a televíznej relácie HALALI. V sobotu 09. 03. 2024 sa pred poľovníckou chatou Poľovníckeho združenia Hložec - Horná Súča stretli členovia PZ a dobrovoľníci na zder odpadu. Na akcií sa zúčastnilo 22 členov PZ Hložec spolu s rodinnými príslušníkmi a 3 dobrovoľníkmi. Odpad sa zberal v katastri obce Horná Súča, okres Trenčín v lokalitách u Čechov, Stráň a u Stehlíkov. Spoločne sme vyzberali cez 1,5 tony rôzneho odpadu, ktorý zvážali autami členovia PZ na vopred určené zberné miesto. Veľké poďakovanie patrí všetkým členom a dobrovoľníkom, ktorí pomáhali so zberom odpadkov. Určite sa budeme aj v ďalších rokoch zapájať do tohto projektu.

Miroslav Horňák

pz_hlozec_cisty_revir_1.jpegpz_hlozec_cisty_revir_1.jpgpz_hlozec_cisty_revir_2.jpegpz_hlozec_cisty_revir_2.jpgpz_hlozec_cisty_revir_3.jpegpz_hlozec_cisty_revir_4.jpeg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.