Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz borina 7 zmensenaDňa 23.3.2024 vykonali členovia našeho PZ Borina Dvorníky  - Bojničky každoročnú brigádu zameranú na zber odpadu z voľnej prírody. Členovia, ktorí sa danej brigády nemohli zúčastniť, vykonali čistenie prírody a revíru individuálne. V spolupráci s obecnými úradmi obcí Dvorníky a Bojničky a s RaOS Bojničky sa nám podarilo vyzbierať dva veľkokapacitné kontajnery a niekoľko prívesných vozíkov najrôznejšieho odpadu. Pozitívne je, že značne ubudlo plastových fliaš, negatívne že napriek zriadeným zberným dvorom sa každý rok nájde niekoľko čiernych skládok po nezodpovedných občanoch. Všetkým zúčastneným ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

Patrik Trnka

pz_borina_1_zmensena.jpgpz_borina_2_zmensena.jpgpz_borina_3_zmensena.jpgpz_borina_4_zmensena.jpgpz_borina_5_zmensena.jpgpz_borina_6_zmensena.jpgpz_borina_7_zmensena.jpgpz_borina_8_zmensena.jpgpz_borina_9_zmensena.jpgpz_borina_10_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.